Send us your CV

When these open positions are not at your profession, but still interested to work for us, or be part in one of our trainee programs in the future, please send us your CV, so we can contact you!

Épületvillamossági elökészítö mérnök
Read more Close Details

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

A TriGranit Fejlesztési Kft., Közép-Európa egyik vezető ingatlanplatformja, tapasztalt munkatársat keres Budapesten induló, 37.000 négyzetméteres, kiemelt irodaépületi projektjéhez.

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE

  • Épületvillamossági előkészítő mérnök

MUNKAKÖRI FELADATOK

  • költségvetés készítése
  • ajánlatkérésekkel, pályázatokkal és árajánlatokkal kapcsolatos dokumentáció összeállítása
  • tenderek szervezése, alvállalkozók versenyeztetése, ártárgyalások bonyolítása, pályázatok értékelése
  • szerződések előkészítése
  • napi kapcsolattartás üzleti partnerekkel, beszállítókkal és vállalkozókkal
  • mennyiség számítások, teljesítésigazolások és számlák ellenőrzése és jóváhagyása
  • a projekt során felmerülő pótmunkák pénzügyi elemzése, kontrollja, javaslattétel a jóváhagyásra
  • az építésvezető folyamatos támogatása

MUNKAKÖRI ELVÁRÁSOK

  • villamosmérnöki diploma
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai gyakorlat nagyobb értékű irodaépületi projekteken
  • strukturált, projektszemléletű gondolkodásmód és magas fokú problémamegoldó képesség
  • magabiztos fellépés, jó szervező és kommunikációs készség, rugalmasság és alkalmazkodó képesség
  • megbízható, precíz munkavégzés önállóan és csapatban is

EGYÉB ELVÁRÁSOK

  • aktív számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • középszintű angol nyelvtudás szükséges

AMIT AJÁNLUNK

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon és laptop
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi kitekintés
  • irodában vagy projekt helyszínen történő munkavégzés

PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSA

Kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával és motivációs levelével együtt a hr@trigranit.com email címre küldje el.

Pályázatának benyújtásával, valamint nevének és email címének megadásával ön hozzájárulását adja személyes adatainak kezeléséhez abból a célból, hogy megfelelő állásajánlat esetén megkereshessük önt és a jövőben is kapcsolatban maradhassunk. Kérjük, hogy weboldalunkon olvassa át adatkezelési tájékoztatónkat.

VÁLLALATUNKRÓL

A TriGranit az egyik legnagyobb közép-európai integrált ingatlanplatform, mely elsősorban stratégiai elhelyezkedésű, első osztályú kereskedelmi egységekre és irodaépületekre fókuszál. A TriGranit tevékenységei az ingatlanokkal kapcsolatos szolgáltatások teljes skáláját lefedik a beruházástól és felvásárlástól a fejlesztésen és építésen át az ingatlan- és eszközkezelésig. Két évtizedes működése alatt a TriGranit mintegy 50, városképet meghatározó projektet valósított meg 7 közép- és kelet-európai országban, ezzel összesen kétmillió négyzetméternyi alapterületű ingatlant hozott létre, és több mint 50 tekintélyes nemzetközi díjat nyert el.

Contact us

Hungary - 1132 Budapest, Váci út 30.